53 ја следат оваа компанија


- 40%

Пикник торба за одржување ладно

250 ден.

150 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Димензии:

  • Ширина 35 cm 
  • Висина 35 cm 
  • Длабочина 20 cm

Материјал: Платно обложена со алуминиумска фолија

Боја: Темно сина

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.