55 ја следат оваа компанија


- 40%

Пилатес топка 75 cm во боја по избор

1400 ден.

840 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Со оваа топка за пилатес можете да ги затегнете вашите мускули и вежбањето да ви биде многу поедноставно
  • ​Со оваа топка имате гратис пумпа

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.