- 50%

50% попуст на пилатес топка со пумпа + бесплатна достава од Ф Мебел

1400 ден.

699 ден.

Купени:

1

Остануваат:

2
 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Опис

Пилатес топка со пумпа + бесплатна достава

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • Потребно време за испорака 7 - 8 дена
 • По купување на купонот потребно е да ја исконтактирате компанијата на телефонскиот број 078 822 156, за да оставите информации за достава
 • Купонот можете да го искористите до 04.03.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.