Пилатес топка за вежбање (65cm). ГРАТИС пумпа за топка

650 ден.

Купени:

7

Шифра:

000 710
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Пилатес топка за вежбање (65cm). ГРАТИС пумпа за топка

 • Димензија: 65 цм.
 • Гратис пумпа за топката
 • Влезете брзо и лесно во форма со бројните вежби кој што ви ги нуди пилатес топката.
 • Пилатес топката е одлична за изведба и на корективни вежби за вашиот грб.
 • Може да се користи и за класично седење при што се активираат мускули кој што не се активираат при класично седење на обична столица.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден.
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.