Уживање во подножјето на Водно (Јануари-Февруари)! 43% попуст на ноќевања за две лица во Hotel Pine Skopje во вредност од 2460 ден. по цена од 1390 ден.

Цена од

1390 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2460 ден.

Попуст

43%

Заштеда

1070 ден.

Преостанато време

Купени: 8

 • Ул.Миле Поп Јорданов бр1 б

  Одведи ме таму

  070 383 749

  holidaycompa@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица во Hotel Pine Skopje 2,460 ден. (40 еур)
1,390 ден. (22 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2020 до 28.02.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Препораки за гостите:

 • При движење во хотелот задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Собите во хотелот се климатизирани со бесплатен WI-FI и кабелска телевизија. 

Рецепцијата е отворена 24 часа.

Хотел Пине Скопје е сместен во подножјето на планината Водно, на само 1 км од центарот на градот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.