До 33% попуст на Pine влажни марамици по избор + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

До 33% попуст на Pine влажни марамици по избор + бесплатна достава

Цена

50 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

75 ден.

Попуст

33%

Заштеда

25 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 21

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

  • 070 505 099

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 16:00
  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

  • Одведи ме таму

  • 070 505 099

Добивате

Влажни марамици по избор:

  • Pine 72 влажни марамици, цена: 57 ден. 45 ден.
  • Сет од 5 Pine Pocket 15 влажни марамици, цена: 75 ден. 50 ден.

Услови

  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
  • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
  • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
  • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
  • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

  • Влажни Марамици
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ