59% попуст на кутија со 60 пинг понг топчиња во вредност од 1000 ден. по цена од 599 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

59% попуст на кутија со 60 пинг понг топчиња во вредност од 1000 ден. по цена од 599 ден. + бесплатна достава

Цена

599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 6

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Кутија со 60 пинг понг топчиња


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Топчињата се со дијаметар од 40mm.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Slobodan72

добиваш тоа што ќе платиш. пристојни топчиња имаат цена од барем 30 денари.

Член на Grouper од: 17-08-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ