39 ја следат оваа компанија


Pintar Facil сет за бојадисување ѕидови

1089 ден.

749 ден.

Купени:

2

Шифра:

300000001369
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Изработен од издржив материјал со уникатен дизајн
 • Сетот за бојадисување ѕидови содржи: три алуминиумски цевки, еден пластичен сад за боја и една ролер четка
 • Големина на една алуминиумска цевка: 72 cm
 • Големина на пластичен сад за боја: висина 15 cm и ширина 8 cm
 • Димензии на ролер четка: 19 cm x 9 cm x 20 cm

Со овој ролер за бојадисување ѕидови, ќе заштедите повеќе боја, нема да ви истекува и да прска на подот. Одличен производ кој ќе помогне многу брзо и лесно да ги бојадисувате ѕидовите без да направите неред. Лесен и практичен за употреба. Внатрешниот дел на ролерот едноставно се полни со боја. Погоден е за бојадисување на сите површини. Мекиот сунѓер на ролерот е секогаш натопен со боја, со што лесната рачка овозможува лесна употреба.

Ролерот за бојадисување, може да се наполни со сите видови на бои. Исто така лесно се чисти под силен млаз на вода, со што ќе се исчисти сунѓерот, внатрешниот дел и рачката.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.