Pintar Facil сет за бојадисување ѕидови

1089 ден.

749 ден.

Шифра:

300000001369
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Изработен од издржив материјал со уникатен дизајн
 • Сетот за бојадисување ѕидови содржи: три алуминиумски цевки, еден пластичен сад за боја и една ролер четка
 • Големина на една алуминиумска цевка: 72 cm
 • Големина на пластичен сад за боја: висина 15 cm и ширина 8 cm
 • Димензии на ролер четка: 19 cm x 9 cm x 20 cm

Со овој ролер за бојадисување ѕидови, ќе заштедите повеќе боја, нема да ви истекува и да прска на подот. Одличен производ кој ќе помогне многу брзо и лесно да ги бојадисувате ѕидовите без да направите неред. Лесен и практичен за употреба. Внатрешниот дел на ролерот едноставно се полни со боја. Погоден е за бојадисување на сите површини. Мекиот сунѓер на ролерот е секогаш натопен со боја, со што лесната рачка овозможува лесна употреба.

Ролерот за бојадисување, може да се наполни со сите видови на бои. Исто така лесно се чисти под силен млаз на вода, со што ќе се исчисти сунѓерот, внатрешниот дел и рачката.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.