Pioneer стилски преносен bluetooth звучник со NFC технологија со боја по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 4600 ден. по цена од 4399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Pioneer стилски преносен bluetooth звучник со NFC технологија со боја по избор + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 4600 ден. по цена од 4399 ден.

Цена

4,399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,600 ден.

Попуст

4%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Pioneer стилски преносен bluetooth звучник со NFC технологија со боја по избор:

 • Бела
 • Бела со зелена
 • 2 години гаранција

За подетални карактеристики на производот погледнете подолу во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.06.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Модел: Pioneer XW-BTSP1-N
 • Вградени два звучника
 • Пасивен бас радијатор за одличен звук (2 x 4W)
 • Батерија за полнење: литиум - јонска
 • До 10 часа музика
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ