Луксузно пролетно & летно уживање (Мај-Јуни) во Pirin Golf Resort! До 26% попуст на ноќевање со појадок (BB), со појадок и вечера (HB) или All Inclusive + голф игра (Green fee) во денови по избор - Pirin Golf Holiday Apartments 4*

РАСПРОДАДЕНО

Луксузно пролетно & летно уживање (Мај-Јуни) во Pirin Golf Resort! До 26% попуст на ноќевање со појадок (BB), со појадок и вечера (HB) или All Inclusive + голф игра (Green fee) во денови по избор - Pirin Golf Holiday Apartments 4*

Цена

1,240 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,612 ден.

Попуст

23%

Заштеда

372 ден.

Купени : 42

Добивате

Ноќевање за едно лице по избор BB (со појадок), HB (појадок и вечера) или All Inclusive во денови по избор:

 • BB (недела-четврток), цена: 1612 ден. 1240 ден. (20 еру)
 • BB (петок-сабота), цена: 1612 ден. 1364 ден. (22 еру)
 • НB (недела-четврток), цена: 2170 ден. 1860 ден. (26 еру)
 • НB (петок-сабота), цена: 2170 ден. 2046 ден. (28 еру)
 • All Inclusive (сите денови), цена: 4898 ден. 3658 ден. (59 еру)

Сите пакети вклучуваат:

 • Едно ноќевање за 1 лице во Студио при мин. 2 лица (2 купони)
 • Вклучено користење на Wi-Fi и сателитска телевизија во собите.
 • Користење на Спа центар: бесплатно користење на внатрешен и надворешен базен, планинска сауна, инфрацрвена сауна, топол камен, ладен туш, топли лежалки, Kneipp бања, Laconium, парна бања со арома,  лежалки и чадори покрај базенот.
 • Паркинг, данок и хотелско осигурување

ALL Inclusive понудата дополнително вклучува: (деталната All Inc програма може да ја погледнете во описот)

 • Се што вклучуваат и BB и HB пакетите.
 • Едно Green fee т.е претплата за играње голф за 1 ден по лице.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.04.2017 до 17.07.2017
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително приложување на отпечатен ваучер на рецепција при пристигнувањето во хотелот
 • За закуп на соба потребни се минимум 2 лица, односно потребно е да купите минимум 2 купони
 • Потребно е да престојувате минумум 2 ноќевања. 
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Сите доплати се прават на рецепција дирекно во хотелот

Доплата за дете по ноќевање - максимум 1 дете е возможно да се смети во студио со 2 возрасни лица:

 • За BB опцијата: 6 EUR
 • За HB опцијата: 8 EUR
 • За All Inclusive опцијата: едно дете до 7 години е бесплатно додека ако е над 7 do 14 години се доплаќа 20 еур по ноќевање

Опис

Pirin Golf Holiday Apartments 4* е во склоп на Pirin Resort и има заедничка рецепција со Pirin Golf Hotel & Spa 5*. Сместување се извршува од страна на рецепцијата на хотелот „Pirin Golf and Spa“. Сите апартмани се комплетно опремени со кујна со фурна, керамички решоа, микробранова, термо бокал, тостер, чаши, чинии, фрижидер, машина за перење. Плазма телевизор и DVD плеер, бесплатна сателитска ТВ, телефон.

Сите апартмани се опремени со различен стил и бои на мебел и ентериер и нудат различни погледи над голф терените и планините. Апартманите се во посебен комплекс згради и се во блисина на ресторанот и главната рецепција. Западната страна на хотелот се празни станови за продажба и изнајмување

Резортот располага со 2 терени за голф со простор за возење, академија за голф, 7 базени, 2 ресторани, пијано бар, фитнес, сквош, билијард, пинг-понг, 7 надворешни детски простор, пекарница, спортска продавница, уметничка галерија, стоматолог, продавници во центарот на градот.

ALL INCLUSIVE ПРОГРАМА:

Појадок, ручек и вечера во ресторан Club House: Шведска маса или на сет мени во зависност од бројот на гости

 • Појадок: 07:30-10:00
 • Ручек:       12:30-14:00
 • Вечера:      18:30-21:00

Club House:

 • Алкохолни и безалкохолни пијалоци, вклучувајќи ги интернационалните брендови: 10:00-18:00
 • Ужина: 16:00-17:00
 • Филтер кафе, чај, млеко и слатки: 17:00-18:00

Melody Piano Bar:

 • Алкохолни и безалкохолни пијалоци, вклучувајќи ги интернационалните брендови: 22:00-24:00

Погледнете го ВИДЕОТО од Piring Golf Resort from Air

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ