53 ја следат оваа компанија


Пиштол детски AIR BATTLE

600 ден.

440 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Препорачана возраст  3+
  • Материјал: PVC
  • Димензии на производот: 25 x 15 cm
  • Сетот содржи: Пиштол + 4 авиончиња

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.