46 ја следат оваа компанија


Пиштол за силиконски прачки 80W + гратис 5 прачки

600 ден.

399 ден.

Шифра:

300000001135
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Димензии:

 • Должина на пиштол: 20cm
 • Должина на рачка: 10cm
 • Должина на кабел: 110cm
 • Отвор за стопнен лепак: 2mm
 • Дебелина на прачки: 10мм
 • Должина на прачки: 28cm

Карактеристики:

 • Моќност: 80W
 • Работи на 110-240V (50-60Hz)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.