Елеганција само за вас! 20% попуст на свилени пижами со боја по избор од Boxy mk

699 ден.

559 ден.

Преостанато време

Опис

Совршен подарок кој никого не може да остави рамнодушен

  • Состав: свила со вискоза
  • Достапни бои: сина, црвена, црна, бела и пудра боја

УСЛОВИ

  • Купонот може да се искористи од 29.10.2019 до 15.12.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • За нарачка потребно е да ги оставите вашите податоци за достава (име, презиме, адреса и телефон) заедно со купон кодот и пин кодот на Facebook профилот на Boxy.mk во порака
  • Доставата е на сметка на корисникот, изнесува 130 ден. и е во рок од 2 - 5 дена.

Рок на користење на зделката

  • Купонот може да се искористи од 29.10.2019 до 15.12.2019
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.