#СкопјеГурман! Пица по најдобар рецепт во Spizzicoto! 40% попуст на фамилијарна пица по избор (капричиоза, диаволо, маргарита, туна или вегетаријана)

Цена

179 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

40%

Заштеда

121 ден.

Купени: 697

 • ул. Љубљанска 4/ лок. Р5 (City Mall)

  Одведи ме таму

  070 381 214; 02 3074 018

  info@spizzicotto.com.mk

 • ул.Орце Николов бр.206 (спроти Машински факултет)

  Одведи ме таму

  070 217 070

  info@spizzicotto.com.mk

Добивате

Фамилијарна пица по избор:

 • капричиоза
 • диаволо
 • маргарита
 • туна
 • вегетаријана

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 05.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за Spizzicotto во CityMall и кај Машински Факултет
 • Понудата не важи за Spizzicotto во ГТЦ
 • Купонот важи за во ресторанот или "за носење"
 • За 2 и повеќе пици задолжителна е предходна нарачка (мин. 30 минути однапред)

Опис

Вистинско уживање за сите гурмани со најдобрата пица во градот!

Спицикото е еден од најстарите и најпознатите македонски брендови за свежо подготвена храна кој постои од 1998 година. Зад Спицикото стои тим од четириесетина вистински љубители на добрата храна, посветени на подготовка на вкусни и свежи оброци, со состојки од високо квалитет и македонско потекло.

Своето прво продажно место го отвори во Градскиот Трговски Центар, Скопје од каде што многу брзо со неодоливите ароми на свежо подготвена храна придоби голем број гурмани. Во март 2012 година, со цел вкусно да ги израдува скопските фамилии, го отвори својот втор локал во Зоолошката градина во Скопје, со малку поинаков визуелен идентитет - прилагоден за детските желби.

Следејќи го трендот и потребите на своите клиенти, во октомври 2012 година Спицикото го отвори и своето трето продажно место во новиот Сити Мол.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

ankical

Производот понуден со оваа промоција ни од далеку не е истиот со оној што го нудите во редовна продажба. Со ова довербата е целосно изгубена. Обидете се на поотрошувачите да им се доближите со друг тип на маркетинг. Купената капричиоза е најлошата пица што до сега ја имам пробано. Дебело и тегаво тесто, пилешка шунка со сомнителен квалитет, а печурки?

Член на Grouper од: 27-10-2014
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.