Пробајте пица со вкусно тесто по италијански рецепт! До 47% попуст на средна пица по избор: маргарита, капричиоза, вегетаријана или пица сендвич + бесплатна достава во La Pizza

Цена од

79 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

47%

Заштеда

71 ден.

Купени: 174

Добивате

Опции на понудата:

Пица сендвич 150 ден. 79 ден.
Маргарита 200 ден. 139 ден.
Вегетаријана 250 ден. 159 ден.
Капричиоза 240 ден. 149 ден.

*Доставата важи само за Општина Аеродром, за други локации потребно е да ја подигнете пицата 

*Потребни се минимум 2 купони за бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.02.2020 до 31.03.2020
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доставата важи само за Општина Аеродром, за други локации потребно е да ја подигнете пицата 
 • Понудата не важи за викенд денови: петок, сабота и недела
 • Потребни се минимум 2 купони за бесплатна достава

Опис

Состав на јадењата:

 • Пица сендвич со св. врат: свински врат, марула, домат, павлака
 • Капричиоза: доматен сос, кашкавал, шунка, печурки
 • Маргарита: доматен сос, кашкавал
 • Вегетаријана: доматен сос, кашкавал, пиперка, кромид, маслинки, печурки, домат

Пробајте ја пицата со вкусно тесто по италијански рецепт!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.