Нова вкусна пица во градот! До 42% попуст на пицa по избoр: маргарита, капри, посна пица, пица со кулен или кватро формаџи + бесплатна достава или takeaway во Pizza Aruba

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

260 ден.

Попуст

42%

Заштеда

110 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • Бул. Јане Сандански 9, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  074240534

Добивате

Опции на понудата:

Маргарита (30cm.) 260 ден. 150 ден.
Посна пица (30cm.) 260 ден. 169 ден.
Kапри (30cm.) 280 ден. 179 ден.
Пица со кулен (30cm.) 290 ден. 189 ден.
Кватро формаџи (30cm.) 320 ден. 219 ден.

*Понудата важи за носење (takeaway) и со бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.04.2021 до 31.05.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за носење (takeaway) и со бесплатна достава
 • Задолжителна е претходна нарачка и испраќање на купонот на вибер на 074 240 534
 • Бесплата достава важи само за Аеродром и Лисиче, за Центар, Кисела Вода, Автокоманда се доплаќа 50 ден.
 • Минимална нарачка за бесплатна достава се 2 пици или 2 купона
 • Ресторанот не работи за време Велигденските празници (30.04-03.05)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.