До 41% попуст на пица или пастрмајлија по избор во Pizza 5 + бесплатна достава

Цена од

119 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

180 ден.

Попуст

34%

Заштеда

61 ден.

Купени: 1295

 • Аминта трети 60 локал 20, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 510 747, 070 822 929, 02 2434 449

  dejan.velinoviK@yahoo.com

 • Булевар АСНОМ 34, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 510 747, 070 822 929, 02 2434 449

  dejan.velinoviK@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Капричиоза (30cm) 230 ден. 149 ден.
Диавола (30cm) 230 ден. 159 ден.
Маргарита (30cm) 210 ден. 139 ден.
Везувио (30cm) 220 ден. 129 ден.
Штипска пастрмајлија 180 ден. 119 ден.
Велешка пастрмајлија 200 ден. 129 ден.

*Потребни се минимум 2 купони за бесплатна достава

*Понудата не важи за сабота и недела

*Доставата важи за Центар, К. Вода, Карпош, Влае, Аеродром и Ново Лисиче

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.11.2019 до 20.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребни се минимум 2 купони за бесплатна достава
 • Задолжителна претходна нарачка 
 • Понудата не важи за сабота и недела
 • Доставата важи за Центар, К. Вода, Карпош, Влае, Аеродром и Ново Лисиче
 • При нарачка задолжително напоменете дека сте со Grouper купон
 • При телефонската нарачка задолжително е да ги наведете купон и пин кодовите

Опис

Состав на јадењата:

 • Капричиоза: пелат, кашкавал, шунка, печурки
 • Диавола: пелат, кашкавал, кулен
 • Маргарита: пелат, кашкавал 
 • Везувио: пелат, кашкавал, шунка
 • Штипска пастрмајлија: свинско месо  
 • Велешка пастрмајлија: свинско месо и јајца 

Највкусната и најдобрата пица во градот!

Нашите пица мајстори имаат завршено обука кај врвни италијански пица мајстори. За нашите пици правиме свој доматен сос кој што им дава специфичен, препознатлив и неодолив вкус!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.