Плафонска ОГ светилка со три спот светла во црна или бела боја

1490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1

Остануваат:

3

Шифра:

000 561
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

Плафоњерка со три спот светла, во црна или бела боја:

 • Боја на тело и спот светла по избор: бело и црно
 • Дијаметар: 400мм.
 • Грло за сијалица Е27
 • Сијалица по избор.
 • Нивната едноставност се вклопува во секое просторно уредување, правејќи ги одлични за декорација на просторот.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.