Дестинација Македонија! Неверојатно искуство! 38% попуст на планинска тура на јавање коњи по течение на Беличка река од Комплекс Кораб Трница во вредност од 500 ден. по цена од 310 ден.

img

Цена

310 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

38%

Заштеда

190 ден.

Купени: 115

 • с.Трница бр.1

  Одведи ме таму

  076 361 953

  [email protected]

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 5% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Планинска тура на јавање коњи по течение на Беличка река 

*Времетраење на турата: 15-20 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2020 до 01.12.2020
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни места преку телефон 
 • За да направите резервација потребно е да контактирате на тел. 076 361 953 
 • Превозот до рутата на јавање не е вклучен во понудата
 • Купонот може да се користи секој ден
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Турата започнува во Комплекс Кораб Трница, оди по течението на Беличка река низ живописната природа на Трница до нивната фармата и се завршува на истата почетна точка, односно пред ресторанот и хотелот Кораб Трница.

Турата е наменета за почетници. Токму затоа во исто време можат да јаваат до 2 лица со цел водичот да им посвети целосно внимание. Времетраење: 15-20мин.

После турата препорачуваме задолжително да ги пробате највкусните традиционални специјалитети од Ресторан Кораб Трница.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.