Неверојатно искуство во Маврово! 36% попуст на планинска тура со јавање коњи од Комплекс Кораб Трница во вредност од 700 ден. по цена од 450 ден.

Цена од

450 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

700 ден.

Попуст

36%

Заштеда

250 ден.

Купени: 15

 • с.Трница бр.1

  Одведи ме таму

  076 361 953

  [email protected]

Добивате

Планинска тура со јавање коњи (за едно лице)

Опции на понудата:

Планинска тура со јавање коњи (времетраење: 15 мин) 700 ден. (11 еур)
450 ден. (7 еур)
Планинска тура со јавање коњи (времетраење: 90 мин) 1,800 ден. (29 еур)
999 ден. (16 еур)

*Максимaлен број на лица по тура е 2
*Задолжителна претходна резервација
*Подетално за турите може да погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2023 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За да направите резервација потребно е да се јавите на тел. 076 361 953 
 • Превозот до рутата на јавање не е вклучен во понудата
 • Купонот може да се користи секој ден
 • Максимaлен број на лица по тура е 2
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Планинска тура со јавање коњи (времетраење: 15 мин)

Тура на јавење коњ во живописната околина на  Комплекс Кораб Трница, сместен помеѓу величествените планини Бистра, Шара и Кораб. Во оваа 15 минутна авантура ќе уживате во прекрасната природа, свеж воздух, ќе ја почувствувате свежината на Беличка река.
Нашиот пријателски расположен и искусен водич ќе ве придружи во текот на целото искуство, осигурувајќи ви безбедност и удобност. Истовремено ќе ви сподели интересни факти за локалната област, нејзината историја и уникатните карактеристики на околните планини. Без разлика дали сте искусен јавач или почетник, искуството ќе го прилагодиме на вас, за да гарантираме дека ќе имате запаметено и пријатно време.
Оваа тура со коњ ви нуди прекрасна можност да избегнете од рутината на секојдневниот живот, да се поврзете со природата и да го доживеете спокојот што само јавањето на коњ може да ви го донесе. Ова е совршен начин да се направи пауза, да се опуштите и уживате во природните чуда што ги опкружуваат нашиот комплекс.

Планинска тура со јавање коњи (времетраење: 90 мин)

Турата започнува од Комплекс Кораб Трница и е со времетраење околу 90 минути, зависно од брзината на јавање. Јавањето е низ борова шума и прекрасната елова шума која е најстара и единствена чиста елова шума во Македонија и се пристига до селото Волковија. пауза се прави кај чешмата во селото за да може да се ужива во природата и прекрасниот поглед на околните села: Ничпур, Врбјани, Кракорница... Истовремено на една тура можат да јаваат до 2 лица со цел водичот да им посвети целосно внимание.  После било која тура препорачуваме задолжително да ги пробате највкусните традиционални специјалитети од Ресторан Кораб Трница  

Идеално време за турите од 14 до 20 часот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.