PLASMACAR

2790 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

54330
  • бул.Партизански Одреди бр.37, Т.Ц. Буњаковец лок.21 (позади кафе бар Венеција)

    Одведи ме таму

    072 260 223, 075 610 963

    kidolend@gmail.com

Опис

Без батерии, педали, мотори. Само со вртење на воланот. Завртете го воланот и забавата започнува! Можете да вози и наназад.


Plasmacar е погоден за игра на отворено или во затворен простор.

- Брзина од 10 км / ч,

- Максимална оптеретеност - 100 кг

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.