20% попуст на сет од 6 бродчиња за во када во вредност од 500 ден. по цена од 399 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на сет од 6 бродчиња за во када во вредност од 500 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден..

Попуст

20%

Заштеда

101 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

  • 070 505 099

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет од 6 бродчиња за во када + бесплатна достава


Услови

  • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
  • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на прозводот:

Направете го бањањето на Вашето бебе уште по забавно со овој сет од 6 бродчиња.

  • Димензии на бродчињата: 7 х 14 х 8cm
  • Неменето за деца над 6 месеци
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ