17% попуст на сет пластелин за правење бургери во вредност од 600 ден. по цена од 499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

17% попуст на сет пластелин за правење бургери во вредност од 600 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

17%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет пластелин за правење бургери + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на прозводот:

Сет пластелин за правење бургери и модли за нивно обликување.

 • Димензии: 18 х 6 х 28cm
 • 100% безбеден за користење и произведен од нетоксични материјали
 • Наменето за деца над 3 години
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ