42 ја следат оваа компанија


- 44%

Сет пластелин – Салон за миленици

700 ден.

390 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000747
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

Сет пластелин – салон за миленици со 4 кутии пластелин и модли за обликување.

 • Димензии: 38 х 7 х 28cm
 • 100% безбеден за користење и произведен од нетоксични материјали
 • Наменето за деца над 3 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.