41 ја следат оваа компанија


Пластелин со модли

400 ден.

299 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000459
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Сетот содржи:

 • Пластелини во различни бои x8
 • Модли во форма на: ѕвезда, срце, триаголник, правоаголник, коцка и круг

Карактеристики на производот:

 • Димензии на пакувањето: 30см x 20см
 • Не е наменетo за деца под 3 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.