51% попуст на пластичен калап за мраз со гумена подлога во боја во вредност од 100 ден. по цена од 49 ден. + бесплатна достава

Цена: 49 ден.

51% попуст на пластичен калап за мраз со гумена подлога во боја во вредност од 100 ден. по цена од 49 ден. + бесплатна достава

Вредност

100 ден.

Попуст

51%

Заштеда

51 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 14

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Пластичен калап за мраз со гумена подлога во боја


Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.03.2017 до 22.05.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики:

 • Материјал: пластика
 • Безбедна за користење
 • Подлогата на калапот е изработена од гума во боја, за полесно вадење на ледот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ