55 ја следат оваа компанија


Пластичен контејнер за отпад со боја по избор и капацитет од 1100 литри

13990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики:

  • Изработена од полиетилен со висока густина HDPE, по Европски стандард EN 840
  • Димензии: должина 1373 mm ширина 1073 mm висина 1354 mm
  • Тежина: 50 kg
  • Капацитет: 1100 lit.
  • Боја: жолта, зелена, сина

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.