46 ја следат оваа компанија


Пластична канта за отпад MULTIPAD со капацитет и боја по избор

1199 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики:

 • Волумен: 30 литри
 • Димензии: 290 х 309 х 500 mm
 • Волумен: 60 литри
 • Димензии: 390 х 390 х 680 mm
 • Боја на тело: сива
 • Боја на капак: сина, жолта, зелена

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.