53 ја следат оваа компанија


Пластична канта за отпад со капацитет и боја по избор

1590 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики:

  • Изработена од полиетилен со висока густина HDPE
  • Димензии: 550 х 480 х 964 мм
  • Изработен по Европски стандард EN 840
  • Боја: зелена, сина и жолта
  • Тежина 9 кг.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.