55 ја следат оваа компанија


Пластична канта за отпад со боја по избор и капацитет од 70 литри ТР100

2990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 385 х 412 х 733 мм
  • Волумен: 70 литри
  • Сопствена маса: 2.8 кг.
  • Боја: зелена, сина, жолта и црвена

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.