Пластична канта за отпад со капацитет и боја по избор

1599 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

3
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Сина - 120 литри 1,599 ден.
Сина - 240 литри 2,899 ден.
Жолта - 120 литри 1,599 ден.
Жолта - 240 литри 2,899 ден.
Зелена - 120 литри 1,599 ден.
Зелена - 240 литри 2,899 ден.

Опис

Карактеристики:

 • Изработена од полиетилен со висока густина HDPE
 • Димензии: 550 х 480 х 964 мм
 • Изработен по Европски стандард EN 840
 • Боја: зелена, сина и жолта
 • Тежина 9 кг.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.