53 ја следат оваа компанија


Пластична канта за отпад во жолта боја со капацитет од 50 литри BEGREEN

1290 ден.

Опис

Карактеристики:

  • Димензии: 370 х 370 х 560 мм
  • Волумен: 50 литри
  • Боја: жолта
     

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.