До 42% попуст на сет од 4 пластични садови за моделирање на сладолед со големина по избор: големи или мали + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

До 42% попуст на сет од 4 пластични садови за моделирање на сладолед со големина по избор: големи или мали + бесплатна достава

Цена

129 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

200 ден.

Попуст

36%

Заштеда

71 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 31

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 070 505 099

Добивате

Пластични садови за моделирање на сладолед по избор: 

 • 4 мали садови за моделирање сладолед, цена: 170 ден. 99 ден.
 • 4 големи садови за моделирање сладолед, цена: 200 ден. 129 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Матерјал: PVC
 • Димензии на садот:
  мал сад: 3 х 5 cm
  голем сад:4 x 6 cm
 • Погодни за моделирање на сладолед, мраз
 • Изработени од 100% безбедни и нетоксични материјали
 • Потребно е добро да се измијат со топла вода пред користење
 • Да не се изложува на високи температури 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ