- 80%

Акција на пластична алатка за лупење компири

250 ден.

49 ден.

Купени:

1

Шифра:

300000000867

Опис

Карактеристики на производ

 • Одличен додаток за вашата кујна
 • Може да се користи за компир, ѓумбир, риба
 • Компактен дизајн
 • Лесна за употреба
 • Флексибилен
 • Димензии: 8 x 5.5 x 4cm
 • Материјал: пластика
 • Бојата зависи од достапните количини на залиха
Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.