42 ја следат оваа компанија


- 48%

Пластична шпатула за лесно сервирање торта

190 ден.

99 ден.

Преостанато време

Купени:

3

Шифра:

300000000836
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 уникатна шпатула за лесно сервирање торта
 • Димензии 28.1 x 7.5cm
 • Креативен дизајн
 • Ви заштедува време и труд
 • Направено од безбедни и еколошки материјали
 • Едноставна за употреба

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.