- 12%

12% попуст на ѕидни, троножни и автоматски платна за проекција SBox во модел по избор од Рувекс

3990 ден.

3511 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опции на понудата:

SBox PSM -100 180x180cm зидно 3,990 ден. 3,511 ден.
SBox PSM -112 200x200cm зидно 4,400 ден. 3,872 ден.
SBox PSM -118 213x213cm зидно 4,990 ден. 4,391 ден.
SBox PSMТ -112 200x200cm троножно 5,100 ден. 4,488 ден.

Опис

SBox ѕидни, троножни и автоматски проекциони платна.

Атрактивни и компактни ѕидни и троножни платна за едукациски, канцелариски и домашни проекции. Поседува рол механизам со пружина и автоматска кочница кој овозможува лесно и тивко намотување и повлекување на платното во метално куќиште. Едноставно и лесно се монтираат

Карактеристики:

1. SBox PSM - 100 ѕидно

 • Големина на екран: 100"/ 180 x 180 cm
 • Формат на слика: 16:9, 4:3, 1:1
 • Црн раб: 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)
 • Добивка: 1:1​
 • Бар код: 0616320533939

2. SBox PSM - 112 ѕидно

 • Големина на екран: 112" / 200 x 200 c
 • Формат на слика: 16:9, 4:3, 1:1
 • Црн раб: 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)
 • Добивка: 1:1
 • Бар код: 0616320533946

3. SBox PSM - 118 ѕидно

 • Големина на екран: 118"/ 213 x 213 cm
 • Формат на слика: 16:9, 4:3, 1:1
 • Црн екран: 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)
 • Добивка: 1:1
 • Бар код: 0616320533953

4. SBox PSMТ - 112 троножно

 • Големина на екран:  112" / 200 x 200 cm
 • Формат на слика: 16:9, 4:3, 1:1
 • Црн раб: 30cm (16:9), 5cm (4:3 i 1:1)
 • Добивка: 1:1
 • Метална маска
 • Метален штанд 
 • Бар код: 0616320534639

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 01.01.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 31.01.2020

ПОДИГНУВАЊЕ

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Види ја продавницата на "Рувекс" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.