67% попуст на платнена масичка за деца во боја по избор во вредност од 1500 ден. по цена од 499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

67% попуст на платнена масичка за деца во боја по избор во вредност од 1500 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

67%

Заштеда

1,001 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 8

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Платнена масичка за деца во боја по избор + бесплатна достава 

 • Виолетова, цена: 1500 ден. 499 ден.
 • Розева, цена: 1500 ден. 499 ден.
 • Сина , цена: 1500 ден. 499 ден.

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Може да служи како масичка за играње или јадење
 • Димензии: 40 х 33cm со подеслива висина (нема ногари)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ