Професионални WEB решенија! 48% попуст за изработка на професионална WEB страна + Web Hosting за 1 година од Play Digital во вредност од 9000 ден. по цена од 4690 ден.

Цена

4690 ден.

Вредност

9000 ден.

Попуст

48%

Заштеда

4310 ден.

Добивате

Веб Дизајнот вклучува

 • Дизајн на вебсајт
 • Основно мени
 • Почетна страна (За нас, Нашите услуги/Производи)
 • Галерија
 • Контакт форма со локација
 • Линкови до постоечки профили на социјални мрежи
 • Емаил адреси- неограничено
 • Бесплатни консултации

+ Веб хостинг за 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2019 до 10.09.2019
 • По купување на купонот потребно е да ја контактирате компанијата на play.digitalads@gmail.com или 075 233 206 за да го започнете процесот на изработка на веб сајтот. Задолжително е испраќање или приложување на купонот за да се започне со изработка на веб сајтот.

Опис

Play Digital ви нуди стратегии од сите области на дигиталниот маркетинг.

 • Веб Дизајн – Нашата агенција ќе го направи вашиот бизнис забележан во дигиталниот свет со користење на генијален дизајн за создавање на бренд со долготрајно влијание.
 • Е – маил маркетинг – E-маил маркетингот е клучен за вашиот бизнис, особено за рентабилност и развој на долготрајни профитабилни односи.
 • E – Commerce – Сакате да се развиете на Интернет? – Добијте го најдоброто непроценливо интерактивно искуство базирано на паметниот дизајн и иновативната технологија. Подготвени сте за да започнете?
 • Консултации за Дигитален Маркетинг – Ние развивме пристап кон оформување дигитални стратегии за нашите клиенти кои резултираат во дефинирање на приоритетни, ефективни решенија кои даваат мерливо враќање на инвестицијата (ROI).
 • Google Adwords i DIsplay Network реклами – Плати по Клик Менаџментот има инстант влијание и му дава на вашиот бренд многу поголем дофат и изложеност како резултат на изложеноста на првата страна на интернет пребарувачите.
 • Менаџмент на социјални медиуми – Менаџментот на содржината на Социјалните Медиуми ги гради заедниците, го инспирира ангажманот и го зголемува рангот преку креирање и споделување на квалитетни, релевантни информации.
 • Маркетинг на социјални медиуми – Ефективна стратегија на социјалните мрежи може да му помогне на вашиот бизнис да расте, да го одржи вашето социјално присуство и да се поврзете со публиката.
 • SEO – Нашите сервиси за оптимизација вклучуваат: Органско пребарување, On-Page SEO, Off-Page SEO, градење на линкови, истражување на клучни зборови / стратегија и извештај за активности.

Play Digital ви нуди и услуги од областа на графичкиот дизајн и професионално фотографирање на вашите производи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.