20% попуст на плинска греалка + бесплатна достава од RG Group во вредност од 6025 ден. по цена од 4820 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на плинска греалка + бесплатна достава од RG Group во вредност од 6025 ден. по цена од 4820 ден.

Цена

4,820 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,025 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1,205 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Добивате

Плинска греалка + бесплатна достава


Услови

  • Бесплатна достава!
  • Производот можете да го добиете само со достава
  • По купувањето испратете email на office@rggroup.mk со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Карактеристики на производот:

  • 4200W
  • 3 позиции
  • Произведено во Турција
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ