39 ја следат оваа компанија


- 14%

Плишана интерактивна играчка Martina желка

1900 ден.

1629 ден.

Шифра:

200000000717
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Желката Martina е твојот нов плишан пријател! Доаѓа кога ќе ја повикаш и се огласува пријателски. Зборувај со неа нежно, во спротивно ќе се исплаши, и ќе избега од тебе!

 • Димензии на пакување:  32x21x20 cm
 • Користи 3 LR44 батерии
 • Наменето за деца над 18 месеци

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.