• ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Прекрасна интерактивна плишана играчка YOYO Panda. Во пакувањето доаѓа лист бамбус и шише. Ако и го покажете пред нос, YOYO ќе почне да мириса и ќе ја отвори устата за да ја нахраните. Ако кивне, ќе треба да се обидете повторно. Кога ќе и го ставите шишето во уста, се слуша звук на голтање, а кога ќе престане да пие, ќе ждригне. Ако долго пие од шишето, може и да заспие. Кога ќе заспие, можеш да ја разбудиш со скокоткање на стомакот. Ако ја чешкаш по стомакот, се смее.

 • Наменето за деца над 18 месеци

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.