39 ја следат оваа компанија


- 10%

Плишана интерактивна играчка Lola куче

2100 ден.

1899 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Шифра:

200000000716
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Lola е интерактивно куче кое слуша наредби. На почеток можеш да и дадеш име и потоа да и даваш наредби. Слуша 5 различни наредби: дојди,оди, јади, дали си среќна и дали ме сакаш. Комуницира со постарата сестра Lucy.

 • Димензии на играчката:  15cm
 • Користи 3 LR44 батерии
 • Наменето за деца над 3 месеци

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.