12% попуст на плишана интерактивна играчка Maca Bianca во вредност од 3000 ден. по цена од 2649 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на плишана интерактивна играчка Maca Bianca во вредност од 3000 ден. по цена од 2649 ден.

Цена

2,649 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден..

Попуст

12%

Заштеда

351 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Плишана интерактивна играчка Maca Bianca + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

Бјанка оди како вистинско маче, сака да ја галиш и се огласува на нејзиното име.

 • Потребни 4 x AA батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Возраст: 18m +.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ