- 14%

Плишана интерактивна играчка Martina желка

1900 ден.

1629 ден.

Шифра:

200000000717
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Желката Martina е твојот нов плишан пријател! Доаѓа кога ќе ја повикаш и се огласува пријателски. Зборувај со неа нежно, во спротивно ќе се исплаши, и ќе избега од тебе!

 • Димензии на пакување:  32x21x20 cm
 • Користи 3 LR44 батерии
 • Наменето за деца над 18 месеци

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.