41 ја следат оваа компанија


Интерактивно плишано мече Бруно

4500 ден.

3849 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000668
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Кога го гушкате Бруно, тој Ви возвраќа со прегратка, кога ќе го скокоткате тој весело се смее. Кога е гладен, нахранете го  и тој ќе Ви се заблагодари со мрдање на ушињата и очите. Кога ќе слушне гласно викање, Бруно ќе се исплаши и ќе ги затвори очите. За да го смирите дадете му мед или гушнете го.

Карактеристики на производот:

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.