За правилен развој за вашето дете! До 51% попуст на месечна членарина на часови по пливање за деца од 5 до 14 год. во Vertical Multisports

Цена од

990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

1010 ден.

Купени: 9

 • А1 Арена СЦ „Борис Трајковски“, Boulevard 8-mi Septemvri, Skopje

  Одведи ме таму

  077 892 919

  vertical.multisports@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Два пати неделно 2,000 ден. 990 ден.
Три пати неделно 2,500 ден. 1,250 ден.

Tермини за 2 пати неделно:

 • вторник и четврток: 17:00-18:00 ч.
 • сабота и недела: 10:00-11:00 ч.
 • сабота и недела: 18:00-19:00 ч.

Термини за 3 пати неделно:

 • Пон/среда/петок (или еден ден од викенд): 17:00-18:00 ч.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2020 до 15.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително е да се информирате за слободни места во соодветниот термин
 • Може да купите само еден купон за месечна членарина
 • Понудата важи само за нови членови

Опис

Спортско рекреативен клуб за сите. Клуб за сите оние кои немаат искуство во пливањето или пак сакаат да ги утврдат своите техники.

Пливањето може да се толкува професионално или рекреативно. Со пливањето ги активираме сите мускули истовремено и на тој начин ја зголемуваме енергијата во нашето тело. Децата што ќе научат да пливаат, учат еден здрав и забавен спорт кој ќе им овозможи когнитивна предност и способност полесно да се изборат со кој било школски проблем во иднина.

Клубот Вертикал Мултиспорт Скопје работи со професионален тим кој цели кон создавање совршена работна атмосфера за младите да ги усвојат основните техники на пливањето. Тимот се состои од два (FINA) сертфицирани тренерa, Томас Дебаловски и Филип Тодоровски, кои имаат долгогодишно искуство во областа на пливањето и работа со деца. Клубот работи со групни или индивидуални часови.

Цели на клубот се:

 • Запознавање и усовршување на техниките на пливање
 • Создавање физички и визуелно - моторички вештини
 • Подобрување на растот и развојот кај децата.
 • Активирање на спортскиот дух кај младите.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.