Правилен развој за вашето дете! 50% попуст на месечна членарина за деца за тренинзи по пливање или ватерполо во вредност од 1800 ден. по цена од 899 ден. во пливачкиот и ватерполо клуб Вардар 8 - базен Борис Трајковски

Вредност

1800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

901 ден.

Купени: 20

 • Спортски центар Борис Трајковски, Boulevard 8-mi Septemvri, Скопје

  Одведи ме таму

  078404829

  vk.vardar8@gmail.com

Добивате

Месечна членарина за деца за тренинзи по пливање или ватерполо

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 15.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Важи за деца до 14 години
 • Понудата важи само за нови членови
 • Задолжително претходно контактирање со тренер

Опис

Целта на нашиот клуб се издигнување на децата во пред се квалитетни личности, а потоа во добри и здрави спортисти и успешни пливачи и ватерполисти. Младите категории се столбот на секој клуб, па така и на нашиот, со таа цел највеќе сме сконцентирани токму на најмладите.

Тренизните се одвиват во 3 етапи односно:

Првата етапа е таква што на најмладите односно новите членови им даваме простор за адаптација и на околината и на друштвото исто така му даваме доволно време како би увиделе тренерите какви предиспозиции има.

Втора етапа оваа фаза предвидува стекнување на основните техники по пливање (основен стил, грбно, градно, делфин). 

Трета етапа по веќе стекнати на горе споемнатите техники, новиот член е веќе пливачки способен и одлучува во која насок ќе го продолжи надогрдаувањето дали е тоа пливањето или ватерполото.

Тренинзите ги водат тренери со долгогодишна пливачка и ватерполо кариера. Истотака важно да се спомене е дека тренинизте се надгледувани и оценувани од педагог кој воедно работи со нив, го проценува нивното однесување и темпераемнто и работи на подобрување на истото.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.