74% попуст на пломбирање со нано порцеланска пломба + полирање до висок сјај + премачкување флуор профилакса од ПЗУ Др Кондова во вредност од 1500 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

74%

Заштеда

1110 ден.

Купени: 1

  • ВЕБ СТРАНА

  • FACEBOOK

  • INSTAGRAM

Добивате

Пломбирање со нано порцеланска пломба + полирање до висок сјај + премачкување флуор профилаксак сјај

Услови

  • Купонот може да се искористи од 15.12.2019 до 10.02.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Стоматолошката ординација ПЗУ Др Кондова ви нуди секакви стоматолошки услуги. 

Дозволете професионалци да се грижат за вашата убава насмевка!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.