74% попуст на пломбирање со нано порцеланска пломба + полирање до висок сјај + премачкување флуор профилакса во вредност од 1500 ден. по цена од 390 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

74%

Заштеда

1110 ден.

Преостанато време

Купени: 1

  • ВЕБ СТРАНА

  • FACEBOOK

  • INSTAGRAM

Добивате

Пломбирање со нано порцеланска пломба + полирање до висок сјај + премачкување флуор профилаксак сјај

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.11.2019 до 30.11.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Стоматолошката ординација ПЗУ Др Кондова ви нуди секакви стоматолошки услуги. 

Дозволете професионалци да се грижат за вашата убава насмевка!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.